Full-Stack arendaja

Tere Sina, eluaegne õppija!

Kas Sul on tahtmist ennast ja oma oskusi proovile panna, samas õppides uuematest tehnoloogiatest? Kas Sa tahad ehitada paremat digitaalset maailma koos oma ala professionaalidega?

Meil Exoves veebiarenduse nurgakivi on kvaliteetne tarne kasutades parimaid avaliku lähtekoodi platvorme. Tegeleme projektidega veebiteenustest ja iseteenindusportaalidest reaalaegse visualiseerimiseni big data abil. Otsime praegu Full-Stack arendajat tugevdama meie Tallinna meeskonda ja edendama kasvu.

Töö kirjeldus

Asud tööle meiel äritegevuse südames – saad osaks rahvusvahelist tiimi ja partneriks klienditele ehitama uusi äritegevusi. Teed tööd agiilsete arendusmetoodikate järgi ja omad nägemust sellest, kuidas valida välja tehnoloogia ja tööriistad, mis toovad kliendile kõige rohkem lisaväärtust. Kõik meie arendajad on ka abiks Exove support-tiimile. Seda kaudu mõjutad ise pikaaegsete ja konfidentsiaalsete kliendisuhete loomist ja hoidmist.

Töötad näiteks järgmiste tehnoloogiatega: Drupal, React ja Node.js. Saad ise ehitada enda jaoks sobiva õppimise tee oma huvi ja kogemuse järgi, võttes arvesse käimasolevaid projekte klientidega.

Sinu õppimist toetavad personali poolt üles seatud gildid, nende seas näiteks Code Quality Guild. Gildides arendame, areneme ja jagame infot vabalt valitud sisemistes projektides. Gildidest võib lugeda siit:

Exove nagu töökoht

Meie jaoks on väga tähtis et Sulle meeldib Su töö. Hindame ka vaba aega ja tahame, et Sul on aega tegeleda ka teiste asjadega peale töö tegemise. See ei ole ainult sõnarohke väljendus, saad ise määratleda oma tööaja ja ka töötamise koha ära – sõltudes oma projektidest.

Hoiame tõeliselt oma personali heaolu ja oskuste arendamine on meie jaoks tähtis. Võid alati pöörduda oma Competence Manager-i poole oma töö ja karjääri aga ka vabaaja väljakutsetega seoses – sest inimene on tervik. Võid lugeda Competence Manageri rollist rohkem blogist siit.

Meil saad olla Sina ise, sõltumata sellest, kas oled julge koorilaulja või vaikne algaja. Meie hindame mitmekesisust: 22% meie arendajatest on naisi ja meie personal räägib 11 erinevas emakeeles.

Lisaks kõigele eespool mainitule, oleme ka üks Soome parimatest töökohtadest! 2019. aastal olime Great Place To Work konkursis kohal 15. Võid lugeda rohkem meie ärikultuurist siit.

Soovime Sinult

1

Head arusaamist ja kogemust veebiteenuste tehnilisest rakendamisest.

2

Oskusi suhelda sõbralikult oma tiimi ja klientidega.

3

Räägid soravalt inglise ja eesti keeles.

4

Meie jaoks on kõige tähtsam see, et omaksid soovi õppida uut iga päev!

Kas tekkis huvi?

Kandideeri juba täna. Täidame töökoha kohe peale sobiliku isiku leidmist! Saada oma sooviavaldus koos CV ja palgasooviga aadressile: jobs@exove.fiKandideerimiseks palun saatke CV inglise keeles. Võid lisada ka lingi versioonihaldusesse (nt GitHub.) Soovime, et saaksid alustada võimalikult vara.

Jaa somessa: