Skip to content Contact us

Contact form

Lühidalt Exovest

  • Founded

    2006
  • Employees

    90
  • Platforms

Exove on üks juhtivaimatest avatud lähtekoodil põhinevate veebilahenduste arendajatest Balti riikides ja Põhjamaades.

Exove on üks Põhja-Euroopa juhtivatest digitaalse arengu ja kasvu teostajatest.

Aitame innovatiivselt ja tulemuslikult oma klientidel teenindada inimesi läbi digitaalsete teenuste. Digitaliseerime klientide töö- ja tootmisprotsesse, tõstame nende iseteeninduse taset ja kliendirahulolu.

Kavandame ja teostame erinevaid võrguteenuseid, e-poode, mobiililahendusi ja ka marketing automation lahendusi. Me kasutame ainult avatud lähtekoodil tarkvara.

Meil töötab kokku üle 90 asjatundja. Oleme kohal Helsingis, Tallinnas, Tamperes, Oulus ja Londonis.

Teenused

Meie poolt pakutav katab kogu digitaalse lahenduse – kontseptsioon, konsultatsioon, kujundamine, arendamine ja ülalpidamine.

Konsulteerides aitame oma klientidel leida parimad võimalused ning suuname arendust nii, et tulemus oleks parim.

Teenuse kavandamiseks püüame mõista kliendi äri ja tegeleme selle põhjal brändingu, teenuse kontseptsiooni ja visuaalse kujundusega. Vajadusel korraldame kujundust toetava uuringu ja testimise.

Kujundus ja tehniline teenusearendus sünnivad kasutajaliidese disaineri, visuaalse disaineri ja kodeerijate ühise tööna. Selline teenuse arenduse protsess tervikuna kujundab lõpptulemuse kõrge kvaliteedi ning muudab kogu tööprotsessi kliendi jaoks väga mugavaks.

Rakendame töös agiilseid meetodeid tihedas koostöös kliendiga. Valime kliendi jaoks sobiva arendusplatvormi ja kohandame selle kliendi vajadusteks.

Toetame klientide äritegevust ka peale projektide valmimist pakkudes tugiteenuseid. Ka pisemad arendused ja audit on osa meie tööst.

Tehnilised lahendused

Kõik meie projektid põhinevad avatud lähtekoodiga platvormidel. See võimaldab meil keskenduda klientidele väärtuse loomiseks end pidevalt tõestanud tarkvaraplatvormidele.

Kuna klientide vajadused on erinevad, pakume mitmeid erinevaid lahendusi. Nii tagame kliendi projektile juba alguses parima lähtekoha sõltumata tehnoloogiast.

Kasutame palju sisuhaldusplatvorme nagu Drupal, WordPress, eZ Publish. Meil on nende platvormidega aastate pikkune kogemus nii suurtes kui ka väikestes projektides. Mitmete võrguteenuste puhul on saanud valituks Node.js või Symfony koos React või Angular raamistikega.

Tänu sellele, et oleme tõsiselt keskendunud vaid mõndadele sisuhalduslahendustele ja tehnoloogiatele, oleme me võimelised tootma oma klientidele digitaalseid lahendusi tulemuslikult, kiiresti, kvaliteetselt ja turvaliselt.

Avatud lähtekood

Usume, et avatud lähtekoodi kasutamine on parim viis toota erinevaid veebiteenuseid.

Osaleme aktiivselt näiteks Drupal Community tegevuses ning arendame ise erinevaid mooduleid.

Organiseerime Drupal üritusi nii Soomes kui ka Eestis koostöös kohalike Drupalit kasutavate ettevõtete ja entusiastidega.

 

Referentsid

Töötame nii suurte kui ka väikeste ettevõtetega. Meie klientideks on näiteks Neste, Postimees, Sanoma tütarettevõtted, A-lehdet, Bonnier, Fiskars, Suomi24, Honka, Ramirent, Finnlines, Oulu ülikool, Helsingi ülikool, Tekniikan Akateemiset TEK, Fondia, Scoopshot, Golf Gamebook jpt.

Exove tööandjana

Palkame jätkuvalt uusi töötajaid Helsingi, Oulu, Tampere, Tallinna ja Londoni kontoritesse. Otsime inimesi, kel on soov ennast arendada ning kes näevad tehnoloogias vahendeid klientide vajaduste täitmiseks.

See all careers

Open positions

Current selection of careers

See all cases

Cases

Our offices

Contacts