Kas SINA oled meie uus sõber ja Drupal Arendaja?

Kas kodeerimine ja probleemide lahendamine on Sinule südamelähedane? Kas Sulle meeldib meeskonnatöö ja kas soovid pidevalt uusi asju õppida? Tugevdame oma arendajate tiimi uue sõbraga, kes on valmis klientidele professionaalse puudutusega vingeid digiteenuseid looma.

Meil Exoves oled osa eesmärgile orienteeritud positiivsest seltskonnast. Meil on mõnus õhkkond ja meie firma väärtused suunavad igapäevatööd. Suhtume paindlikult osalisse tööaega ja kaugtöösse – seetõttu pakumegi häid võimalusi töö ja vaba aja ühendamiseks. Lisaks mitmekülgsetele soodustustele pakume Sulle huvitavaid tööülesandeid erinevate klientidega ja inspireerivat seltskonda, mis toetab ja julgustab Sind ennast pidevalt arendama.

Missugune töö?

See töö võimaldab Sul sukelduda Drupali maailma ja toetada nii kliente kui ka projekti meeskonda oma asjatundlikkusega. Drupali keskkond on Sulle tuttav ja erinevatesse tehnoloogiatesse sukeldumine on Sinu jaoks tavaline. Meie Exoves tahame olla klientide jaoks usaldusväärne sõber. Seetõttu valime tehnoloogiaid ja tööriistu, mis toovad meie klientidele – ja eriti meie klientide klientidele – kõige rohkem väärtust. Koos oma meeskonnaga on Sinu ülesandeks mõista klientide tehnoloogilisi vajadusi ja nõustada neid parima võimaliku lahenduse valimisel.

Tavaline nädal arendajana Exoves võib sisaldada:

Tarkvaraarendus

Kliendiga kohtumine

Sprindi planeerimine/koosolek üle nädala

Kogu ettevõtte ülene tehnoloogia demo

Igakuised kohtumised oma ülemusega, oma gildiga jne

Osa Sinu tööst võib toimuda tihedas kontaktis klientidega. Sind toetab nii oma projekti meeskond kui ka projektijuht. Tööd tehakse tavaliselt meie enda kontoris või kaugtöö viiside kaudu. Praegu töötab enamik meist kodukontorist. Nii sõnumeid kui ka nalju vahetatakse meil töökaaslaste vahel aktiivselt!

Millist sõpra me otsime?

Seekord otsime kedagi, kellel on juba mitme aasta pikkune kogemus PHP ja eriti Drupali sisuhaldussüsteemiga. Samuti hindame kogemust JavaScripti ja Reactiga. Kasuks tuleb ka teiste sisuhaldussüsteemide tundmine. Sul on oskus mõista kliendi tehnilisi vajadusi ja agiilsete tarkvaraarendusmetooditega töötamine on Sulle rohkem tuttav. Meeskonnatöö on midagi, mis Sulle meeldib.  Hindame ka Sinu valmisolekut õppida uusi asju ja ka jagada oma oskusi teistega. Soome keel on klientidega suhtlemisel oluline, kuid eeldame, et oskaksid ka inglise keelt. Inglise keel on Exove ametlik töökeel.

Huvitatud?

Palun tutvu meie mõtete, väärtuste ja organisatsioonikultuuriga meie kodulehel ja sotsiaalmeedias. Kui usud et oled see, keda me otsime, palun saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga meie veebikeskkonna kaudu  ja me võtame Sinuga ühendust.

Exove loob digitaalseid lahendusi ja kasvatab oma klientide digitaalset äri konsultatsioonide, teenuste kujundamise ja avatud lähtekoodile põhinevate tehnoloogiate abil. Meie firma asutati 2006. aastal ning tegutseme Helsingis, Oulus, Tamperes ja Tallinnas. Meid on kokku ligi 100 inimest. Exove kohta saate rohkem lugeda aadressil www.exove.com.

Share on social media: