Lühidalt Exovest

Exove on üks juhtivaimatest avatud lähtekoodil põhinevate veebilahenduste arendajatest Balti riikides ja Põhjamaades.

Aitame oma klientidel veebilahenduste kaudu inimesi paremini teenindada.

Kavandame ja teeme valmis veebiteenused ja e-poed kõikidele platvormidele. Samuti on suur osa meie tööst mobiililahendused ja Marketing Automaton müügitugi.

Meil töötab kokku üle 90 asjatundja Helsingi, Tallinna, Tampere, Oulu ja Londoni kontorites.

Teenused

Pakume kogu veebilahenduse algusest lõpuni - kontseptsioon, konsultatsioon, kujundamine, arendamine ja vajadusel ka ülalpidamine.

Konsulteerides aitame oma klientidel leida parimad võimalused ning suuname arendust nii, et tulemus oleks parim.

Teenuse kavandamiseks püüame mõista kliendi äri ja tegeleme selle põhjal brändingu, teenuse kontseptsiooni ja visuaalse kujundusega. Vajadusel korraldame kujundust toetava uuringu ja testimise.

Veebidisain ja tehniline teenusearendus sünnivad kasutajaliidese disaineri, visuaalse disaineri ja kodeerijate ühise tööna. Selline teenuse arenduse protsess tervikuna kujundab lõpptulemuse kõrge kvaliteedi ning muudab kogu ostuprotsessi kliendi jaoks väga mugavaks.

Rakendame töös agiilseid meetodeid tihedas koostöös kliendiga. Valime kliendi jaoks sobiva arendusplatvormi ja kohandame selle kliendi vajadusteks.

Toetame klientide äritegevust ka peale projektide valmimist pakkudes tugiteenuseid. Ka pisemad arendused ja audit on osa meie tööst.

Tehnilised lahendused

Kõik meie projektid põhinevad avatud lähtekoodiga platvormidel. See võimaldab meil keskenduda klientidele väärtuse loomiseks end pidevalt tõestanud tarkvaraplatvormidele.

Kuna klientide vajadused on erinevad, pakume mitmeid erinevaid lahendusi. Nii tagame kliendi projektile juba alguses parima lähtekoha sõltumata tehnoloogiast.

Kasutame palju sisuhaldusplatvorme nagu Drupal, eZ Publish, Concrete5 ja Wordpress. Erinevate lahenduste jaoks on meile väga vajalikud tööriistad Codelgniter, Symfony2, PhoneGap ja HTML5/CSS3. Valmistame native appe kõikidele levinud mobiiliplatvormidele (iOS, Android, Windows).

Avatud lähtekood

Usume, et avatud lähtekoodi kasutamine on parim viis toota erinevaid veebiteenuseid. 

Osaleme aktiivselt näiteks Druplal Community tegevuses ning arendame ise erinevaid mooduleid.

Organiseerime Drupal üritusi nii Soomes kui ka Eestis koostöös kohalike Drupalit kasutavate ettevõtete ja entusiastidega.

Referensid

Töötame nii suurte kui ka väikeste ettevõtetega. Meie klientideks on näiteks Postimees, Meriton Hotels, Sanoma tütarettevõtted, A-lehdet, Bonnier, Fiskars, Suomi24, Honka, Ramirent, Finnlines, Oulu ülikool, Tekniikan Akateemiset TEK, Fondia, Scoopshot ja Gamebook.

Exove tööandjana

Palkame jätkuvalt uusi arendajaid Helsingi, Tallinna ja Londoni kontoritesse. Otsime inimesi, kel on soov ennast arendada ning kes näevad disainis ja tehnoloogias vahendeid klientide vajaduste rahuldamiseks.